Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Balatoni szállás lehetőségek fórum 71472 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Balatoni szállás lehetőségek fórum 71472 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Balatoni szállás lehetőségek fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: balatoniszallas.tlap.hu » balatoniszallas.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése Lovasz Attila hozzászólására
Kedves Zsidi Orsolya!

Alapvetően nehogy mar mi érezzük kellemetlenül magunkat ,hogy visszamondjuk a szállást !Megnyugtatlak nem csak mi tesszük ,hanem mindenki . Ugyanis mindenki elfogadja a 1-2 éjszakás vendéget biztosíteknak,majd ha jön egy jobb foglalás visszamondjak a szállást .Legalabb a ti es pár itt egymásra talált jómadár miatt megtanultam,hogy fiatal tarsagoknak ,egy két éjszakás vendégnek ,lánybúcsúra soha nem fogom kiadni többet a szállást .Nagyon jo tanulopenz volt mindegyik eset ! Az egész lavinát ,es posztolgatást lejáratását te inditottad el,aminek természetesen meglesznek a jogi következményei . Lehet így 1 év után ,de a hazugsagaidat nem fogom annyiban hagyni.Pár dolgot te is elfelejtesz megemlíteni a posztodban. Pl azt ,hogy szallasotok lett volna ,sőt sokkal jobb mint amit lefoglaltatok..Vaak épp belefutott azok egy nepperbe aki olcsóbban talált helyet nektek!A foglalot meg 3 napon belül megkaptatok.Nembeszelve ugye a megállapodásunkról ,amiben en teljesítettem te meg hazudtal.Minden évben van belőletek 1-2 ,de addig fogom írni a feljelentéseket míg el nem folytok. Nekem ez kártérítés szempontjából csak jo lesz ,mert alapvetően leszarom az ilyen semmirekellő embereket akik erre szánnak időt! Még mindig azok miatt szeretem a vendéglátást es turizmust akik miatt megéri csinálni ,es boldogok ,hogy itt lehettek . Hal istennek ebből van a több ! Ti meg posztolgassatok a 10 e Ft visszafizetett előlegert amit visszakaptatok maradéktalanul mindannyian!

Minden jót neked is!
Tuti menü