Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Balatoni szállás lehetőségek fórum 71471 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Balatoni szállás lehetőségek fórum 71471 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Balatoni szállás lehetőségek fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: balatoniszallas.tlap.hu » balatoniszallas.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése Lovasz Attila hozzászólására
Attila Lovasz
Kedves \Hölgyem\Szenczné Bocsó Éva!

Gondoltam leírom az én álláspontom is ezzel a szörnyű cselekménnyel kapcsolatban! Úgysem jött egy komment sem erre a litánia posztra ,szeretnek en az első lenni.A szállást eleve nem a Rita mondta vissza , hanem én . Majd ezt követően mégis őt zaklatta telefonon ,többször lekurvázva mocskos féregnek, tetűnek nevezve fenyegette a létező összes hatósággal ,tettlegességel,,holott semmi szabályellenes tevékenységet nem követtünk el. A szállás visszamondása jogunkban áll . A szépkártya elfogadása márciusban is kérdéses volt,senki nem mondta azt magának ,hogy az érkezésükig bevezetjük a szolgáltatást. A weboldalon sem egyéb más portálon nem szerepel erre utaló tevékenység . A 6 fő helyett 8 főnek kiadott apartman is hazugság , hiszen 20 főnek adtuk ki az egész hazát ,és itt lévő vendégeink hosszabbították meg a szállásigényüket 1 héttel.Az előleg visszafizetése nem okozott volna különösebb gondot,viszont én előre jeleztem önnek ,hogy külföldi devizaszámláról fog visszautalása kerülni a 16 e Ft. Ön nem adott se iban,se swift kódot es amit mi szedtük le a netről iban szám hibás volt hu49 helyett hu10 azt magának kellett volna elküldeni a sokadik könyörögés után . Az emailekből csemegezve magát minősíti!Ehhez nincs mit hozzafűzni,hiszen egy ilyen posztot is csak olyan ember rak ki és próbálja lejáratni a másikat aki mérhetetlenül boldogtalan és keserű. Több ezer embert szállásolunk el egy évben ,probléma es gond mindig is lesz. Van olyan vendég akinek mindenhogy jó , es van olyan akinek a csillagokat is le hozhatjuk az sem jó.Vannak akiket hidegen hagy a szállás visszamondása. ,es vannak ezek a reakciók .Ezt elfogadtuk és nem foglalkozunk az ilyen jellegű pocskondiázással.A személyeskedő mailek csak az ön hibájából kerültek személyeskedő kategóriába!én mindvégig higgadtan kezeltem ezt az ügyet. A sz.jogok megsértését meg bízzuk a bíróságra . A feljelentést ugyanis megtettük,és kaptunk is értesítést ,hogy áthelyezték a bíróságra ügyünket.

Minden jót kedves Éva!
Tuti menü